Maiz Morado


Zea mays L.

Ta unikatowa odmiana kukurydzy o fioletowych kolbach wywodzi się z cywilizacji Inków i jest uprawiana w Andach od tysięcy lat. Współczesne wyniki badań i analiz laboratoryjnych zachwyciły naukowców, dietetyków i wielu lekarzy, którzy dostrzegli w niej bezcenny skarbiec dla ludzkiego organizmu, „klucz do zdrowia”, a nierzadko ratunek.
Dzięki temu odkryciu roślina, przez długie wieki znana jedynie „lokalnie”, zyskuje na świecie renomę i wyjątkową pozycję.

EXTRAKT Z MAIZ MORADO MOŻNA KUPIĆ TUTAJ

Dlaczego? Co w dobie niezliczonych, supernowoczesnych preparatów syntetycznych i pigułek czyni ją tak niezastąpioną i niepowtarzalną?
Otóż Violet Maiz  to znacznie więcej niż „standardowy” zbiór witamin i mikroelementów.

To potężny „arsenał” najsilniejszych, spotykanych w przyrodzie antyoksydantów – „broni” chroniącej komórki przed niszczącym działaniem wolnych rodników, a kod genetyczny DNA przed uszkodzeniem. „Broń” ta skutecznie te zabójcze rodniki wymiata nie dopuszczając do załamania się funkcjonowania organizmu i do rozmaitych chorób. Ten unikalny „arsenał” to nasza ochrona przed zbyt szybkim starzeniem się komórek i organów naszego organizmu i przed groźbą chorób: sercowo-naczyniowych i nowotworowych, udaru mózgu, artretyzmu, schorzeń układu nerwowego, katarakty, cukrzycy i wielu innych.
 Warto wiedzieć (a powierdzają  to amerykańskie badania) że należące do grupy flawonoidów barwniki (antocyjany), nadające warzywom i owocom ciemny kolor (czerwony, fioletowy lub niebieski), wykazują działanie antyrodnikowe i przeciwnowotworowe, przy czym barwniki z purpurowej (fioletowej) kukurydzy przewyższają pod tym względem wiele innych.
Wśród wielu swoich dobroczynnych właściwości,  Maiz Morado reguluje krążenie krwi i jej ciśnienie, chroni naczynia krwionośne przed uszkodzeniami poprawia mikrocyrkulację, redukuje cholesterol i ryzyko zawału, działa przeciwzapalnie, poprawia ostrość widzenia,szczególnie przy tzw.”kurzej ślepocie” ułatwia regenerację tkanki łącznej, wspomaga powstawanie kolagenu oraz chroni organizm przed infekcjami bakteryjnymi, wirusowymi i pleśniami.
Nawet tylko skrót elementarnych informacji o  Maiz Morado wykazuje wagę wprowadzenia tej rośliny profilaktycznie do codziennej diety, a w przypadku wcześniej zaistniałej choroby – celowość wspierania nią normalnego leczenia.
WSKAZANIA
• przeciw szybkiemu starzeniu się organizmu
• przy nadciśnieniu                                 
• wysokim poziomie cholesterolu  
• upośledzeniu krążenia
• kruchości naczyń krwionośnych  
• wszelkich stanach zapalnych, infekcjach bakteryjnych, wirusowych
• problemach z tkanką łączną i niedoborem kolagenu
• niedowidzeniu (zwłaszcza „kurzej ślepocie“)
• nowotworach
• artretyzmie
• cukrzycy
• profilaktycznie
Dla ułatwienia stosowania i wyższej skuteczności  Maiz Morado  jest dostępne w wygodnej i skondensowanej formie ekstraktu w kapsułkach pod nazwą  Violet AO.

      


  

 

EXTRAKT Z MAIZ MORADO MOŻNA KUPIĆ TUTAJ


 
Tagi / Słowa kluczowe: układ krążenia , cukrzyca, cholesterol, choroby nowotworowe, nadciśnienie, reumatyzm, artretyzm, starzenie się organizmu, choroby tkanki łącznej, naczynka krwionośne, infekcje bakteryjne, zaburzenia krążenia, choroby reumatyczne, infekcje wirusowe, nowotwory, antyoksydant, problemy ze wzrokiem, kurza ślepota, niedowidzenie,


Z powrotem